fbpx

ZANIM POWIESZ TAK

Image

Zdecydowana większość ludzi z niecierpliwością czeka na swoją „drugą połowę”.
Niezależnie od tego czy podjęłaś już decyzję o zamążpójściu lub dopiero zastanawiasz się czy w końcu się jej oświadczyć, w Twojej głowie mogą się pojawiać tego typu pytania:

 

 • Czy to na pewno on? Czy to ta jedyna?
 • Jak mam to rozpoznać?
 • Skąd mam mieć pewność?
 • Czy jest coś po czym mogę poznać, że razem będziemy szczęśliwi?

 

To normalne.
Nawet kiedy serce kocha, rozum powątpiewa okazjonalnie.
Dlatego właśnie zapraszam Cię lub Was na sesję tematyczną „zanim powiesz tak”.

 

Co da ta sesja?

 • Dowiesz się czy w tym związku jesteś tym, kim chcesz być w ogóle w związku.
 • Znajdziesz odpowiedź na pytania czy to z nim będę szczęśliwa, czy z nim chcę iść przez życie.
 • Znajdziesz odpowiedź na pytania czy to z nią będę szczęśliwy, czy z nią chcę iść przez życie.
 • Odkryjesz co powinnaś czuć i co wiedzieć by pewnie, z lekkością i radością powiedzieć „tak”.
 • Odkryjesz co powinieneś czuć i co wiedzieć by pewnie, z lekkością i radością zapytać „czy zostaniesz moją”.
 • Nauczysz się co robić kiedy serce i rozum mówią co innego.
 • Uruchomisz swoją intuicję i nauczysz się jak z niej korzystać.
 • Otrzymasz spersonalizowaną „receptę” na poczucie pewności w podejmowanych decyzjach.

 

Sesje odbywają się w formie video spotkań online.

Po uzgodnieniu terminu sesji oraz opłaceniu sesji przelewem otrzymasz ode mnie link do spotkania.

Jeśli wyrazisz zainteresowanie i zgodę po sesji możesz otrzymać nagranie audio do dalszego samodzielnego rozwoju. Uwaga, w przypadku pracy w parze nadal możesz otrzymać zapis audio tylko z Waszej wspólnej oraz Twojej indywidualnej sesji (sesja partnera jest tylko dla partnera).

 

1. Umów sesję:

telefonicznie - 509 848 048

lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

2. Opłać sesję przelewem:

Wena7

Angelika Madejska

Nr konta 92 1240 2887 1111 0010 9630 0838

Tytuł przelewu: sesja + imię i nazwisko

 

18 kwiecień, 2020

WSPÓLNY BIZNES - ŻYŁA ZŁOTA CZY PORAŻKA

Znam pary które od zawsze pracują ze sobą i bardzo sobie chwalą. Znam również takie, które absolutnie, nawet nie są wstanie sobie tego wyobrazić. Niezależnie od tego czy prowadzimy swój, wspólny biznes czy razem pracujemy dla jednej firmy, oznacza to, że widujemy się ze sobą znacznie więcej niż para, która pracuje osobno. Może okazać się to dla nas wspaniałym modelem wspólnego przeżywania życia, ale czasami też męczącym doświadczeniem.
18 kwiecień, 2020

KIEDY TWOJA MIŁOŚĆ JEST WIEKU
TWOJEGO RODZICA LUB DZIECKA

Serce nie sługa a amor strzelając strzałą miłości czasami ma poczucie humoru. I tak oto, nie wiedzieć kiedy, zakochujemy się w kobiecie która mogła by być w wieku naszej matki albo córki, zakochujemy się w mężczyźnie z rocznika naszego ojca albo syna. To nie lada wyzwanie. Stajemy przed wyborem serce czy rozum. Stajemy przed konfrontacją z opinią naszych bliskich, współpracowników, znajomych. Jesteśmy poddawani krytyce, plotkom, komentarzom. Mamy też dylematy w temacie powiększenia rodziny o potomka i zastanawiamy się jak to będzie „działać” za 20 lat przy takiej różnicy wieku.
18 kwiecień, 2020

ZANIM POWIESZ TAK

Zdecydowana większość ludzi z niecierpliwością czeka na swoją „drugą połowę”. Niezależnie od tego czy podjęłaś już decyzję o zamążpójściu lub dopiero zastanawiasz się czy w końcu się jej oświadczyć, w Twojej głowie mogą się pojawiać tego typu pytania: Czy to na pewno on? Czy to ta jedyna? Jak mam to rozpoznać? Skąd mam mieć pewność? Czy jest coś po czym mogę poznać, że razem będziemy szczęśliwi?
18 kwiecień, 2020

OD JA DO MY

Każdy z nas pełni różne role w swoim życiu. Kobieta, która jest matką może też być żoną, córką, siostrą, pracownicą, przyjaciółką, kochanką, koleżanką, szefową. Mężczyzna, który jest ojcem może być też mężem, bratem, przyjacielem, synem, wspólnikiem, kochankiem, partnerem, szefem. Czasami się w tym wszystkim gubimy. Zacierają nam się granice. Przenosimy role z pracy do domu i za bardzo szefujemy. Innym razem przerzucamy małżeńskie napięcia na relacje z rodzicami. Przychodzi taki dzień kiedy już nie wiemy jak być sobą, w każdej z tych pełnionych funkcji. 
18 kwiecień, 2020

JA GO WYCHOWAM - KOBIECA PEWNOŚĆ
ONA NIGDY SIĘ NIE ZMIENI - MĘSKIE MARZENIE

Dlaczego ona „wiecznie” marudzi? Dlaczego on „nigdy” nie słucha? Kiedy dwoje zakochanych zaczyna być ze sobą nic nie jest problemem. Kobieta szczerze wierzy, że nauczy swojego ukochanego wszystkiego co trzeba, mężczyzna zaś jest przekonany, że jego ukochana nigdy nie będzie się zmieniać. To normalne, że tak uważamy w euforii zakochania. I bardzo niebezpieczne. Świat kobiety i świat mężczyzny różni się jak czarne i białe. Inaczej myślimy, inaczej rozumiemy te same zdania, inaczej odbieramy te same zachowania. Choć kochamy tak samo, to różnie to okazujemy. Zabiorę Cię w podróż po kobiecym i męskim świecie. Pokażę Ci pragnienia i obawy, które leżą…
18 kwiecień, 2020

JAK MÓWIĆ, BY ONA SŁYSZAŁA?
JAK SŁUCHAĆ BY ON CHCIAŁ MÓWIĆ?

- Kochanie o co Ci chodzi? - O nic. - Ty mnie nigdy nie słuchasz. - No przecież właśnie Cię słucham. - Bo ty nigdy. - Bo ty zawsze. - A ty znowu swoje. To takie sztandarowe szlagiery rozmów damsko-męskich „po latach”. Czasami bardzo chcemy porozmawiać, ale rozmowa tylko pogarsza sytuację. Często mimo dobrych chęci nasze intencje są mylnie odczytywane przez rozmówcę. Mamy wrażenie jakbyśmy mówili w dwóch różnych językach. Tymczasem skuteczna komunikacja jest kluczem do udanej relacji. Do poczucia bezpieczeństwa, bycia kochanym, zrozumianym, do satysfakcji z życia erotycznego. To prostsze niż się wydaje. 
18 kwiecień, 2020

GDY POJAWIA SIĘ DZIECKO

Kiedy pojawia się dziecko zmienia się cały Wasz świat. Wszechobecne stereotypy kreują mężczyznę na „myśliwego” a kobietę na „tę od ogniska domowego i wychowywania”. Nie każdemu musi odpowiadać taki model życia. I to jest ok. Narodziny dziecka to wyzwanie, w którym niejednokrotnie ciężko odnaleźć przestrzeń dla nas jako pary. Świadome zarządzanie nowym modelem rodziny umocni Wasz związek i przeniesie na jeszcze bardziej satysfakcjonujące poziomy relacji.
18 kwiecień, 2020

„MATKA POLKA” i „ZAPRACOWANY TATUŚ”

Każdy z nas pełni różne role w swoim życiu. Kobieta, która jest matką może też być żoną, córką, siostrą, pracownicą, przyjaciółką, kochanką, koleżanką, szefową. Mężczyzna, który jest ojcem może być też mężem, bratem, przyjacielem, synem, wspólnikiem, kochankiem, partnerem, szefem. Czasami się w tym wszystkim gubimy. Zacierają nam się granice. Przenosimy role z pracy do domu i za bardzo szefujemy. Innym razem przerzucamy małżeńskie napięcia na relacje z rodzicami. Przychodzi taki dzień kiedy już nie wiemy jak być sobą, w każdej z tych pełnionych funkcji. 
18 kwiecień, 2020

ZDRADA - KATASTROFA CZY SZANSA?

Najbardziej udanym związkom zdarzają się trudniejsze momenty. Ludzie, którzy się bardzo kochają, też miewają fascynacje kimś innym. Przychodzi taki dzień kiedy on widzi, że żona stroi się bardziej niż zwykle i jakoś dziwnie unika seksu. Że jej oko błyszczy, ale już nie na jego widok. Ona zauważa, że mąż coraz częściej zostaje w pracy i jest jakiś nieobecny. Że częściej wysyła smsy ale już nie do niej. Pojawiają się w głowie pytania.
18 kwiecień, 2020

ON LUB ONA „Z ODZYSKU” - PUŁAPKA CZY SZANSA?

Każdy człowiek chce kochać i czuć, że jest kochany. Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi. Kiedy scenariusz naszego poprzedniego związku nie przypominał „komedii romantycznej” i skończyło się coś ważnego dla nas, jesteśmy pełni obaw o przyszłość. Pytamy o sens miłości, starań i cierpienia w konsekwencji. Potrzebujemy czasu by wyciągnąć wnioski i z mądrością ruszyć do przodu.
©2016 RECEPTA NA PRZYSZŁOŚĆ. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

 

project: pawelkrol.it

OPEN