fbpx
Image

Jak powstał projekt „Recepta na przyszłość”?

 

Spotkania indywidualne z kobietami i mężczyznami dały mi ogrom wiedzy. Praca z parami na przestrzeni wielu lat utwierdziła mnie w przekonaniu, że w dzisiejszych czasach jest duże zapotrzebowanie na „recepty dla związków”. Potwierdziły to również moje osobiste doświadczenia. Wszystko razem pomogło mi stworzyć autorskie sesje warsztatowe w zakresie rozwiązań dla większych i mniejszych kłopotów w relacjach.

Kiedy podczas warsztatów opowiadałam o moim małżeństwie, o rozwodzie, o dzieciach i samotnym macierzyństwie, o ważnych mężczyznach w moim życiu, o relacjach, które z nimi stworzyłam i które trwają do dziś (nawet po rozstaniu), stawałam się kimś bliskim, kimś z kim można porozmawiać o wszystkim, bez obaw, bez ocen, bez strachu.

Kobiety widziały we mnie przedstawicielkę płci, która rozumie o co w tym wszystkim chodzi i chce wesprzeć je w tej drodze.

Mężczyźni widzieli kobietę, która pomoże im zrozumieć inne kobiety, podpowie jak z nimi postępować by życie w związku było piękniejsze, łatwiejsze i dużo radośniejsze.

W historii powstawania tej strony kropką nad „i” stała się rozmowa z kimś dla mnie bardzo ważnym, kto powiedział: „Angela, musisz dotrzeć do jak największej liczby mężczyzn i kobiet! Oni muszą się dowiedzieć o tym jakie to wszystko jest proste”.

I właśnie to, jak nawet najbardziej skomplikowane i frustrujące relacje mogą znowu być proste i przyjemne chcę przekazać Tobie lub Wam.

Jak to wygląda w praktyce?

W zakładce „sesje tematyczne” znajdziesz tematy spotkań przygotowane z myślą o relacjach damsko-męskich. Zapraszam do ich skorzystania.

W zależności od chęci osób zainteresowanych pracuję indywidualnie lub z parą.

 

 PRACA Z PARĄ

 

Jesteście oboje świadomi, że chcecie pomocy w rozwoju Waszej relacji? To wspaniale. Co dwie głowy to nie jedna ?. Będziemy pracować online. Nasze sesje podzielimy na spotkania w których we wstępie będziecie uczestniczyć razem, później każdy z osobna i na zakończenie będziemy robić wspólne podsumowanie. Da nam to możliwość zająć się Waszymi sprawami, ale też indywidualnymi przekonaniami i potrzebami. Omówimy obecną sytuację, znajdziemy jej przyczyny, odkryjemy jakich zmian chcecie i dobierzemy odpowiednie narzędzia do ich wprowadzenia. Pamiętajcie, że zawsze jestem po Waszej stronie, nigdy po stronie jednego z Was. Otrzymacie spersonalizowaną „receptę” na Wasze bolączki.

 

                                                       Cennik

                                                               

Pierwsze Spotkanie:  Rozpoznanie + Diagnoza + Plan Działania = 500zł

 

Kolejne spotkania - 450zł

 

PRACA INDYWIDUALNA

 

Bywa tak że tylko jedna osoba z pary jest gotowa na to by dać sobie pomóc, poszukać rozwiązań na poprawę sytuacji. I to też jest ok. Jeśli Twój mężczyzna lub Twoja kobieta nie są gotowi na sesje, to nic nie szkodzi. Możemy pracować tylko z Tobą. Da to wymierne efekty dla Ciebie a przy okazji będzie też wpływać na poprawę sytuacji między Wami. Będziemy pracować online. Omówimy obecną sytuację, znajdziemy jej przyczyny, odkryjemy jakich zmian chcesz i dobierzemy odpowiednie narzędzia do ich wprowadzenia. Otrzymasz spersonalizowaną „receptę” na Twoje bolączki.

 

Pierwsze spotkanie: Rozpoznanie + Diagnoza + Plan Działania = 300zł

 

Kolejne spotkania 1h - 200zł

 

Tematy oraz program znajdziesz w zakładce „sesje tematyczne”.

 To nie wszystko. Pomagam też uporać się z przeróżnymi kłopotami życiowymi. Pracuję z ludźmi nad zbudowaniem poczucia własnej wartości, nad odnalezieniem swojej ścieżki zawodowej, przy kłopotach w pracy, finansach, przy utracie wiary w życie, w siebie i wielu innych. Niezależnie od tego z czym nie potrafisz sobie dzisiaj poradzić, omówimy obecną sytuację, znajdziemy jej przyczyny, odkryjemy jakich zmian chcesz i dobierzemy odpowiednie narzędzia do ich wprowadzenia.

 

Sesje odbywają się w formie video spotkań online.

Po uzgodnieniu terminu sesji oraz opłaceniu jej przelewem otrzymasz ode mnie link do spotkania. 

Jeśli wyrazisz zainteresowanie i zgodę po sesji możesz otrzymać nagranie audio do dalszego samodzielnego rozwoju. Uwaga, w przypadku pracy w parze nadal możesz otrzymać zapis audio tylko z Waszej wspólnej oraz Twojej indywidualnej sesji (sesja partnera jest tylko dla partnera).

 

1. Umów sesję:

telefonicznie - 509 848 048

lub mailowo - kontakt@receptanaprzyszlosc.pl

 

2. Opłać sesję przelewem:

Wena7

Angelika Madejska

Nr konta 92 1240 2887 1111 0010 9630 0838

Tytuł przelewu: sesja + imię i nazwisko

©2016 RECEPTA NA PRZYSZŁOŚĆ. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

 

project: pawelkrol.it

OPEN