Gdy pojawia się dziecko...

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat…

Podczas tego warsztatu dowiesz się jak zmienia się cały Wasz świat gdy pojawia się dziecko. Porozmawiamy o tym jak uniknąć sytuacji by Twój partner/mąż nie czuł się mniej ważny, ani odrzucony, nie chciany lub nie potrzebny... Dowiecie się czy dziecko może stać się przyczyną rozpadu związku czy raczej go wzmacnia?

Dowiesz się jak zmienia się świat kobiety, a jak mężczyzny gdy pojawia się dziecko. Zrozumiesz jak ważne jest by seks nadal był przyjemnością w Waszym związku i jak sprawić by "nie umarł" Wspólnie zastanowimy się czy dziecko w Waszej sypialni, w Waszym łóżku to dobry pomysł?

Zastanów się, dlaczego czytasz dalej. Co Cię do tego skłoniło?

  • Po pierwsze, może czasem pojawia się w Twojej głowie myśl co by było gdybyśmy nie zaliczyli "wpadki"? Czy bylibyśmy nadal razem?
  • Po drugie, chcesz przyjrzeć się stereotypom "mężczyzna to myśliwy", a "kobieta dba o ognisko domowe i wychowuje dzieci" Czy to prawda? Czy tak chcesz żyć?
  • Po trzecie, chcesz mieć rodzinę, troszczyć się o nią i być jej częścią, pozostaje tylko pytanie „Jak to zrobić by ją mieć i nie czuć, że coś jest nie tak?" I jak sprawić by dziecko nie było Jego Największym rywalem?

Podczas tego warsztatu wszystko się w tym temacie wyjaśni i wspólnie poszukamy Twojej osobistej recepty na Szczęście w Rodzinie.

 Zobacz Nasze propozycje:

Image
07 maj, 2016

Zanim powiesz TAK - co warto wiedzieć, sprawdzić, przetestować

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIESZY warsztat… Dowiesz się czy jest jakaś różnica w tym Kim jesteś w tym związku, a Kim chciałbyś być?Znajdziesz odpowiedź na pytania „Czy mogę być z nim/z nią szczęśliwa/y?” Czy to z nim/nią chcę iść przez życie? Co powinnam czuć i co wiedzieć by pewnie, z lekkością i radością powiedzieć "TAK"? Zastanów się dlaczego czytasz dalej… Co Cię do tego skłania?
06 maj, 2016

Od Ja do My…

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat… Po pierwsze, może jesteś singlem, może nie… a może za chwilę poznasz swoją pokrewną Duszę i po prostu chcesz być na to spotkanie przygotowana(-y) Po drugie, chciałabyś(-byś) być zawsze Sobą i jednocześnie być z Kimś kto to nie będzie chciał Cię zmieniać, z Kimś kto Cię rozumie, akceptuje i szanuje... Po trzecie, poczułaś(-eś) TO COŚ kiedy przeczytałaś (-eś) tytuł warsztatu „Od Ja do MY”
05 maj, 2016

Ona nigdy się nie zmieni – Męskie marzenie, Ja go wychowam - Kobieca pewność

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIESZY warsztat… Na tym spotkaniu zabiorę Cię w podróż po kobiecym i męskim świecie. Poznasz najskrytsze pragnienia i obawy, które leżą u podstaw podejmowania decyzji każdej płci. Dlaczego Ona „wiecznie” marudzi, a On „nigdy” nie słucha? Odkryjesz swoją wewnętrzną moc, tą sprawczą siłę, którą masz w sobie, poczujesz jak to jest podejmować decyzję, dokonywać wybory i czuć, że się żyje na 200%
04 maj, 2016

Jak mówić, żeby Partner/ka chciał/a nas słuchać. Jak słuchać by Twój Partner/ka chciał/a mówić?

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIESZY warsztat… Podczas tego warsztatu wspólnie poszukamy różnic między słowami „słuchać” i „słyszeć”. Sprawdzimy czy powiedzieć coś komuś znaczy to samo co mówić do kogoś. Poznamy proste zasady mówienia i słuchania siebie nawzajem.
29 maj, 2016

Gdy pojawia się dziecko...

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat… Podczas tego warsztatu dowiesz się jak zmienia się cały świat gdy pojawia się dziecko. Porozmawiamy w jaki sposób uniknąć sytuacji by Twój partner/mąż nie czuł się mniej ważny, odrzucony, nie chciany, nie potrzebny... Dowiecie się czy dziecko może stać się przyczyną rozpadu związku czy raczej go wzmacnia?
03 maj, 2016

„Matka Polka” i „Zapracowany Tatuś”

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat…Nauczysz się jak łączyć różne życiowe role bez „zgubienia” Siebie. Dowiesz się w jaki sposób wszystkie te role są połączone i jaki mają na siebie wpływ.Zastanów się, dlaczego czytasz dalej. Co Cię do tego skłoniło?
29 maj, 2016

Zdrada - gdy pojawia się ktoś trzeci..... katastrofa czy szansa ?

Dla Ciebie może to jest najważniejszy warsztat…Podczas tego warsztatu sprawdzimy dlaczego w związku, który kiedyś był szczęśliwy pojawia się ktoś trzeci, czy można było temu zapobiec? Ona stroi się bardziej niż zwykle, unika sexu...On zostaje coraz dłużej w pracy, jest jakiś taki nieobecny...
24 kwiecień, 2016

On lub Ona z „odzysku” pułapka czy szansa?

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat…Podczas tego warsztatu uświadomisz sobie Kim Jesteś i jak wpłynęło na Ciebie Twoje „życiowe doświadczenie”. Pokażemy Ci jak wykorzystać je w dobrym tego słowa znaczeniu, jak nie popełniać tych samych błędów, jak nie „przenosić” przeszłości do dziś czyli po prostu w jaki sposób zbudować nowy związek bez obciążeń z przeszłości…
©2016 RECEPTA NA PRZYSZŁOŚĆ. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

 

project: pawelkrol.it

Please publish modules in offcanvas position.