Zdrada - gdy pojawia się ktoś trzeci..... katastrofa czy szansa ?

Dla Ciebie może to jest najważniejszy warsztat…

Podczas tego warsztatu sprawdzimy dlaczego w związku, który kiedyś był szczęśliwy pojawia się ktoś trzeci, czy można było temu zapobiec? Ona stroi się bardziej niż zwykle, unika sexu...On zostaje coraz dłużej w pracy, jest jakiś taki nieobecny...Zastanów się dlaczego czytasz dalej. Co Cię do tego skłania? Brzmi znajomo?

  • Po pierwsze, może zastanawiasz się, czym tak naprawdę jest zdrada?
  • Po drugie, dochodzi do Ciebie, że nie jesteś tu bez winy?
  • Po trzecie, może już wiesz, że jest ktoś trzeci i nie wiesz co z tym dalej zrobić?

Na tym warsztacie wspólnie postaramy się znaleźć odpowiedź na te i wiele innych pytań. Dowiesz się czy Ktoś jest tu WINNY???!!! Kto jest bardziej poszkodowany zdradzony, czy zdradzający? Dlaczego to spotkało właśnie mnie?
Kiedy już wiesz, że jest ktoś trzeci...Co robić w takiej sytuacji, szczerze porozmawiać, udawać, że nic się nie stało czy może lepszym wyborem będzie awantura i rozstanie?
Dowiesz się jak i z jakiego powodu ludzie zdradzają, kiedy lepiej się rozstać, a kiedy warto "walczyć" o ten związek...

Image
07 maj, 2016

Zanim powiesz TAK - co warto wiedzieć, sprawdzić, przetestować

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIESZY warsztat… Dowiesz się czy jest jakaś różnica w tym Kim jesteś w tym związku, a Kim chciałbyś być?Znajdziesz odpowiedź na pytania „Czy mogę być z nim/z nią szczęśliwa/y?” Czy to z nim/nią chcę iść przez życie? Co powinnam czuć i co wiedzieć by pewnie, z lekkością i radością powiedzieć "TAK"? Zastanów się dlaczego czytasz dalej… Co Cię do tego skłania?
06 maj, 2016

Od Ja do My…

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat… Po pierwsze, może jesteś singlem, może nie… a może za chwilę poznasz swoją pokrewną Duszę i po prostu chcesz być na to spotkanie przygotowana(-y) Po drugie, chciałabyś(-byś) być zawsze Sobą i jednocześnie być z Kimś kto to nie będzie chciał Cię zmieniać, z Kimś kto Cię rozumie, akceptuje i szanuje... Po trzecie, poczułaś(-eś) TO COŚ kiedy przeczytałaś (-eś) tytuł warsztatu „Od Ja do MY”
05 maj, 2016

Ona nigdy się nie zmieni – Męskie marzenie, Ja go wychowam - Kobieca pewność

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIESZY warsztat… Na tym spotkaniu zabiorę Cię w podróż po kobiecym i męskim świecie. Poznasz najskrytsze pragnienia i obawy, które leżą u podstaw podejmowania decyzji każdej płci. Dlaczego Ona „wiecznie” marudzi, a On „nigdy” nie słucha? Odkryjesz swoją wewnętrzną moc, tą sprawczą siłę, którą masz w sobie, poczujesz jak to jest podejmować decyzję, dokonywać wybory i czuć, że się żyje na 200%
04 maj, 2016

Jak mówić, żeby Partner/ka chciał/a nas słuchać. Jak słuchać by Twój Partner/ka chciał/a mówić?

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIESZY warsztat… Podczas tego warsztatu wspólnie poszukamy różnic między słowami „słuchać” i „słyszeć”. Sprawdzimy czy powiedzieć coś komuś znaczy to samo co mówić do kogoś. Poznamy proste zasady mówienia i słuchania siebie nawzajem.
29 maj, 2016

Gdy pojawia się dziecko...

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat… Podczas tego warsztatu dowiesz się jak zmienia się cały świat gdy pojawia się dziecko. Porozmawiamy w jaki sposób uniknąć sytuacji by Twój partner/mąż nie czuł się mniej ważny, odrzucony, nie chciany, nie potrzebny... Dowiecie się czy dziecko może stać się przyczyną rozpadu związku czy raczej go wzmacnia?
03 maj, 2016

„Matka Polka” i „Zapracowany Tatuś”

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat…Nauczysz się jak łączyć różne życiowe role bez „zgubienia” Siebie. Dowiesz się w jaki sposób wszystkie te role są połączone i jaki mają na siebie wpływ.Zastanów się, dlaczego czytasz dalej. Co Cię do tego skłoniło?
29 maj, 2016

Zdrada - gdy pojawia się ktoś trzeci..... katastrofa czy szansa ?

Dla Ciebie może to jest najważniejszy warsztat…Podczas tego warsztatu sprawdzimy dlaczego w związku, który kiedyś był szczęśliwy pojawia się ktoś trzeci, czy można było temu zapobiec? Ona stroi się bardziej niż zwykle, unika sexu...On zostaje coraz dłużej w pracy, jest jakiś taki nieobecny...
24 kwiecień, 2016

On lub Ona z „odzysku” pułapka czy szansa?

Dla Ciebie może to jest NAJWAŻNIEJSZY warsztat…Podczas tego warsztatu uświadomisz sobie Kim Jesteś i jak wpłynęło na Ciebie Twoje „życiowe doświadczenie”. Pokażemy Ci jak wykorzystać je w dobrym tego słowa znaczeniu, jak nie popełniać tych samych błędów, jak nie „przenosić” przeszłości do dziś czyli po prostu w jaki sposób zbudować nowy związek bez obciążeń z przeszłości…
©2016 RECEPTA NA PRZYSZŁOŚĆ. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

 

project: pawelkrol.it

Please publish modules in offcanvas position.